Newsletter

Oferta

 • Dodaj link do:
 • facebook.com

jesteś na stronie: szumowski.pl / Oferta

 

Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem w branży filmowej i reklamowej. Nasz zespół to grupa fachowców zawodowo związanych z działalnością filmową i medialną. Gwarantujemy wysoki poziom standardu naszych usług. Pracujemy wyłącznie w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne, które przynoszą w pełni profesjonalne efekty końcowe. Nasze działania cechuje indywidualne podejście do każdego z realizowanych projektów. Nasi Klienci mogą być pewni, że skupimy się na osiągnięciu zamierzonych rezultatów z uwzględnieniem optymalnego doboru środków. Oferujemy atrakcyjny poziom kosztów z zachowaniem profesjonalnych walorów i zasad sztuki filmowej.

 • aleppo city july august 2013 123.jpg

  Filmy i seriale dokumentalne

  Mamy za sobą ponad 20 lat doświadczenia w produkcji Filmów oraz Seriali Dokumentalnych. Dziesiątki naszych produkcji realizowanych na zlecenia krajowe i zagraniczne, charakteryzują się perfekcyjnym warsztatem oraz merytoryczną oryginalnością.

 • !DSC_0468.jpg

  Studio reklamy filmowej - oferta

  Realizujemy materiały filmowe ukazujące naszych klientów w sposób rzetelny, atrakcyjny i wiarygodny. Tworzymy filmy w oparciu o wysokiej klasy sprzęt filmowy, stosując profesjonalne techniki postprodukcji. Siłą Studio Szumowski jest doświadczenie, energia i twórcza wyobraźnia. Skuteczność jest naszym celem !

  Dowiedz się więcej na temat tego co oferujemy

 • szumowski.jpg

  Akademia Reżyserii

  Jesteś początkującym filmowcem lub aktywnie działasz w branży i pragniesz poszerzyć swój warsztat ?

  Nasza ekskluzywna oferta jest właśnie dla Ciebie.

Interesuje Cię nasza oferta? Napisz do nas!